Tangalanga
Inregistreaza-te sau Conecteaza-te daca vrei sa faci parte din comunitatea RPG Drag Romania!

You are not connected. Please login or register

Emo

Go down  Message [Page 1 of 1]

1 Emo on Thu Apr 23, 2009 7:30 pm

Adore Delano

I'm a fucking mermaid!
I'm a fucking mermaid!
Ce parere aveti de acest stil?
Nu ma dau in vant deloc,e interesant stilul insa exagereaza mult la comportament,adica sunt sad si pentru asta trebuie sa isi taie venele sau sa se arunce de pe bloc sau alte tampenii inventate aiurea.Asta deja e o prostie.Mai ales ca multa lume vrea sa se dea in spectacol spunand ca e emo si isi face poze si ce are in cap,decat o agrafa stiu eu cum sau o cordeluta si zice ca e emo,mai trage o pozitie in poza si gata stilul emo simplu....cat despre unii chiar exagereaza =)) anyway asta e parerea mea image006

" I'm a fucking mermaid, bitch ... "
View user profile http://tangalanga.superforum.pro

2 Re: Emo on Thu Apr 23, 2009 7:41 pm

Conchita Wurst

The Supreme
The Supreme
Copchii nebuni la cap....
Emoizii adevarati poate ca hai, sa zicem ca'i intelegi pe de'o parte....sufera, ce vrei, sunt oameni..doar e cam exagerata faza cu 'viata nu mai are sens, sa ne omoram, sa ne taiem venele'....
Cei ce se dau si ei, pe'acolo, dau dovada de o imaturitate de'a dreptul amuzanta.

CONCHITA WURST

LOVE IS LIKE A BATTLE CRY
View user profile

3 Re: Emo on Thu Apr 23, 2009 7:44 pm

Adore Delano

I'm a fucking mermaid!
I'm a fucking mermaid!
Da asa e,dar unii chiar nu gandesc,se dau a fi emo doar pentru a fi in centrul atentiei sau a atrage privirile ca vezi ce sunt ei dar nu isi dau seama ca defapt sunt vorbiti de rau.....chiar nu ii inteleg dar na fiecare cu gusturiile lui >.>

" I'm a fucking mermaid, bitch ... "
View user profile http://tangalanga.superforum.pro

4 Re: Emo on Mon May 25, 2009 4:00 pm

anime_power

New Bitch
New Bitch
Emo este ceva bazat pe emotii.Comportamentul lor este insuportabil,dar parul si hainele sunt dragute...Sa speram ca nu toti vor devenii emo pentru ca este ''cool''... Very Happy

View user profile

5 Re: Emo on Wed Jun 30, 2010 10:29 pm

ShynessLove

New Bitch
New Bitch
Imi plac ^^ nu numai aspectul [asta nu inseamna ca le ignor frezele <3333]

iar ca si comportament,sunt ok..desi des sunt confundata,huh..oamenii astia XD

View user profile

6 Re: Emo on Fri Jul 02, 2010 9:07 am

matsurispring

New Bitch
New Bitch
delicious.n-am mai cotonogit un emo de nu mai tin minte.sunt genul de oameni care desi zac intr-o balta de sange mottoul ramane"mai vreau".
asemanarea dintre maioneza si emo:amandoua trebuiesc' batute bine ca sa nu se taie.

View user profile

7 Re: Emo on Sun Dec 04, 2011 11:43 am

Cherry-chan

Female Phenomenon
Female Phenomenon
Copii Trist pentru ca Emo este foarte rau

View user profile

8 Re: Emo on Sun Dec 04, 2011 4:45 pm

Pai sincer imi palce "stilul emo" (la fete) Very Happy ...sunt unele foarte dragute care chiar arata bine Smile)

View user profile

9 Re: Emo on Sun Dec 25, 2011 4:19 pm

Morphine ♥

Female Phenomenon
Female Phenomenon
Well...nu am nimic personal cu ei dar cateodata mi se pare ca prea exagereaza. Se inchid in lumea lor si ameninta ca se omoara si ca se taie pe vene - totaaal deplasat.
Chiar daca nu prea sunt de acord cu comportamentul lor exagerat asta nu inseamna ca nu imi place stilul lor. =D

View user profile

Sponsored content

Back to top  Message [Page 1 of 1]