Tangalanga
Inregistreaza-te sau Conecteaza-te daca vrei sa faci parte din comunitatea RPG Drag Romania!

You are not connected. Please login or register

Top 5 Favorite Anime Boys

Go down  Message [Page 1 of 1]

1 Top 5 Favorite Anime Boys on Sat Aug 15, 2009 6:15 pm

Conchita Wurst

The Supreme
The Supreme
1. Mello din Death note- moartea mea, ajuns nu de mult timp pe primul loc. Ador tipii ce lucreaza cu mafia, pachetele de muschi cu sentimente si creier totusi, tipii extrem de sexy, obsedati dupa ciocolata si iubitori de motociclete. Uhm...ochii aia ma indeamna la o sinucidere de top de candelabrul din sufragerie, sau o masturbare completa. Uneori simt ca am ceva din el, chiar daca suntem cam paraleli in multe.

2.Light din Death note- o alta iubire mai veche...desi un obsedat la final ce m'a facut sa rad cand el isi dadea duhul, nu l'am putut uita pe razbunatorul, puternicul si inteligentul Kira. Unicizat prin puternicele conturari si printr'o evolutie treptat vizibila.

3.George din Paradise kiss -un tip foarte rasat, mai gigolo [mw-ha-ha =] ], interesant din multe puncte de vedere. E realist si a reusit sa o faca pe Yukari sa'si dea seama de anumite lucruri. Independent si talentat, da dovada totusi de faptul ca e fairplay.

4.L- dupa cum observati in general imi plac personajele din Death note :]...e un ciudat, un obsedat dupa dulciuri ce are niste faze de'a dreptul amuzante.

5. Near- piticania mi'e draga pentru faptul ca are ceva infantil in ea, desi uneori ma seaca datorita concurentei dintre el si Mello. Anyway, good boy :]

CONCHITA WURST

LOVE IS LIKE A BATTLE CRY
View user profile

2 Re: Top 5 Favorite Anime Boys on Wed Jun 15, 2011 8:40 pm

Silver.Chaos

Moderator
Moderator
Well...

Kakashi Hatake(Naruto)-the best...e inteligent, amuzant, serios cand trebuie, ii pasa de prieteni, puternic, cand e Anbu e foarte sexy in costumul ala etc
Ikuto Tsukiyomi(Shugo Chara)-tipu` asta este asa de kawaii, mai ales ca eu iubesc pisicile. Ce mi-ar placea sa il scarpin intre urechi. Weh, e cam pervers uneori, il ador atunci. Si mai canta si la vioara
Zero Kiryuu(Vampire Knight)-din cauza lui am devenit obsedata de vampiri. Este cam inchis in el , a trecut prin atatea si nu s-a plans. Da' cand a plecat Yuuki si l-a lasat cu ochii in soare nu a fost frumos. Si totusi...niciodata nu i-a reprosat ceva legat de asta. Am o slabiciune pentru tipii cu parul gri. A, da....e super hot XD
Haine Rammsteiner (Stray dogs howling in the dark)-si asta are paru` gri. Nu a aparut asa de mult in anime, dar fiind si scurt, n-are timp pentru toti. E cam creepy uneori, dar in rest imi palce. Atitudinea lui fata de Badou este demna de admirat. Mai ales cand l-a luat de par si l-a tarat >.> este destul de rece cu persoanele din jur....ador asta. Si faza aia ca nu se poate apropia de alte fete/femei e foarte interesanta ^^'
Agatsuma Soubi(Loveless)-Asta n-are parul chiar asa de gri >.> ador personalitatea lui, dar uneori ma calca pe nervi. Dar totusi, chiar facea ceea ce facea pentru binele lui Ritsuka. Este destul de greu de ghicit ceea ce are de gand sa faca. He's hoooot!

View user profile http://www.fluffyduffy.deviantart.com

3 Re: Top 5 Favorite Anime Boys on Sun Dec 25, 2011 8:34 pm

Morphine ♥

Female Phenomenon
Female Phenomenon
1. Light din Death Note - Am facut o pasiune pentru el inca de cand am vazut filmul, nu anime-ul. Imi place foarte mult felul lui de a fi, personalitatea lui orgolioasa si puterea lui de Kira.
2. InuYasha - Uhh.."Inu" ;]]. Inca de cand am inceput sa urmaresc anime-ul pe la 5 ani InuYasha m-a fermecat cu replicile lui si cu naivitatea lui aparte. :]] Rad in hohote cand se cearta cu Kagome.
3. Kurama din YYH - Ii ador pur si simplu personalitatea aceea misterioasa si trandafirul care il tine mai mereu in mana. :]]
4. L din Death Note - My Freak ~=D. L este un ciudat de care m-am "indragostit" inca de cand l-am vazut stand pe scaunul lui si mancand dulciuri.
5. Ichigo din Bleach - Imi place foarte foarte mult de el la fel si masca lui :]], e foarte hooot. [^^]

View user profile

4 Re: Top 5 Favorite Anime Boys on Thu Apr 19, 2012 11:08 pm

Eleonora

New Bitch
New Bitch
Usui Takumi - Kaichou wa maid-sama
InuYasha-InuYasha
Sesshomaru-InuYasha
Miroku-InuYasha
Lelouch-Code Geass

View user profile http://animeplace-fic.forumgratuit.ro/

5 Re: Top 5 Favorite Anime Boys on Wed Aug 01, 2012 12:51 pm